Výmena a vrátenie tovaru

Výmenný/Storno formulárstiahni tu

Vrátenie tovaru
Pokiaľ nie ste s naším tovarom spokojní, resp. nepáči sa Vám farba, nesedí veľkosť, atď, môžete ho do 14 dní bezdôvodne vrátiť. Tovar pošlite naspäť na našu adresu: Adeya, s.r.o., Murgašova 611/32, 024 01 Kysucké Nové Mesto spolu s vyplneným Výmenným/storno formulárom (na stiahnutie viď vyššie) a priloženou faktúrou, resp. jej fotokópiou. Tovar, ktorý vraciate musí byť nový v pôvodnom obale, s visačkami, nepoškodený a bez známok používania.

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci.

Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky odporúčame posielať tovar ako balík Slovenskej pošty. Takto zaslané zásielky nám priamo doručujú kuriéri Slovenskej pošty. Zásielky posielané ako doporučené listy zostávajú uložené na pošte a vyzdvihujeme ich cca každý druhý deň.

Neposielajte nám prosím tovar na dobierku. Takto zaslaný balík nebude prevzatý.

Po prijatí balíka Vám vrátime peniaze do 1-5 pracovných dní, najneskôr však do zákonnej lehoty 14 dní. O odoslaní platby Vás budeme informovať e-mailom.

Výmena tovaru 
Pokiaľ si prajete tovar vymeniť, opäť je potrebné vyplniť Výmenný/storno formulár (na stiahnutie viď vyššie) a poslať spolu s tovarom a faktúrou na našu adresu: Adeya, s.r.o., Murgašova 611/32, 024 01 Kysucké Nové Mesto. Doporučujeme vopred zatelefonovať, aby sme Vám odložili požadovanú veľkosť, farbu alebo iný model na výmenu, aby sa nestalo, že sa produkt vypredá, kým sa k nám dostane váš balík. Takto budete mať istotu, že máte požadovaný produkt na výmenu odložený. Po prijatí balíka posielame tovar na výmenu do 1-5 pracovných dní.

Prvá výmena tovaru je bezplatná. 

Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.