-20% na všetko s kódom: SPRING
 

Výmena a vrátenie tovaru

Výmenný/Storno formulárstiahni tu

Vrátenie tovaru
Pokiaľ nie ste s naším tovarom spokojní, resp. nepáči sa Vám farba, nesedí veľkosť, atď, môžete ho do 14 dní bezdôvodne vrátiť. Tovar pošlite naspäť na našu adresu: Adeya, s.r.o., Murgašova 611/32, 024 01 Kysucké Nové Mesto. Na odstúpenie od zmluvy môžete použiť Výmenný/storno formulár (na stiahnutie tu). Tovar, ktorý vraciate by mal byť v originálnom obale a bez známok používania. Odporúčame skúsať tovar v domácom prostredí.

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. To platí v prípade, že tovar spĺňa kvalitatívne požiadavky a nie je vadný.

Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky odporúčame posielať tovar ako balík Slovenskej pošty. Takto zaslané zásielky nám doručujú priamo kuriéri Slovenskej pošty. Zásielky posielané ako doporučené listy zostávajú uložené na pošte a vyzdvihujeme ich každý druhý deň.

Po prijatí balíka Vám vrátime peniaze do 1-5 pracovných dní, najneskôr však do zákonnej lehoty 14 dní. O odoslaní platby Vás budeme informovať e-mailom.

Výmena tovaru 
Pokiaľ si prajete tovar vymeniť, môžete vyplniť Výmenný/storno formulár (na stiahnutie tu) a poslať spolu s tovarom na našu adresu: Adeya, s.r.o., Murgašova 611/32, 024 01 Kysucké Nové Mesto. Doporučujeme vopred zatelefonovať, aby sme Vám odložili požadovanú veľkosť, farbu alebo iný model na výmenu v rovnakej cene, aby sa nestalo, že sa produkt vypredá, kým sa k nám dostane váš balík. Takto budete mať istotu, že máte požadovaný produkt na výmenu odložený. Po prijatí balíka posielame tovar na výmenu do 1-5 pracovných dní.

Prvá výmena tovaru je bezplatná. Zákazník hradí len poštovné náklady na vrátenie tovaru smerom k nám. Následne tovar na výmenu posielame zadarmo. 

Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.